HOME » BDSM » ASEKSUALNY UPADEK MĘSKOŚCI

JG
02.11.2022 14:01:12

Od: 2022-5-15
To w takim razie co oznacza: silny facet? We wcześniejszych Twoich wypowiedziach czytam o: zdecydowaniu, charyzmie, konkretach, nawet odrobinie draństwa itp. Przecież to są cechy, których oczekuje się również od kobiet. Mamy (jestem kobietą tak na marginesie) być zdecydowane, konkretne i charyzmatyczne zwłaszcza jako partnerki i matki, ale również w innych sytuacjach, towarzyskich i zawodowych. A i odrobina dranstwa nie zaszkodzi, zwłaszcza jak trzeba wywalczyć miejsce w kolejce do lekarza dla dziecka. Czym się różnimy w tym względzie my, kobiety i mężczyźni? Siła to siła. Po co rozróżniać to w podziale na płcie? Silni ludzie zawsze imponowali i byli źródłem pożądania, niezależnie czy kobiety czy mężczyzni.
Ja widzę z perspektywy swoich lat (jak i wykonywanego zawodu), że ogólnie idzie w dorosłość pokolenie ludzi słabych w tych kategoriach, o których tu piszecie. Nie tylko chłopaków, ale i dziewczyn.

Markis
02.11.2022 14:22:20

Od: 2016-3-26
Nie, no przecież kobieta czymś się różni od mężczyzny, nie tylko fizycznie... Uważasz, że oczekiwania wobec kobiety i mężczyzny są takie same? Co więc znaczy, że mężczyzna jest męski, a co stanowi o kobiecości kobiety? Chyba nie sprowadzisz tego do tego samego mianownika?
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bata!

kruszyna
02.11.2022 19:25:26
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18

Kobiety szukają męskiego pierwiastka, ponieważ posiadają żeńską skłonność, by tworzyć na bazie rzeczywistości zastanej (jako przykład dam bunt wewnętrzny i brak zgody jako przeciwieństwo pogodzenia w sobie i dyscypliny). W naukach antycznych zwie się substancjalnością, która bazuje na pewnych właściwościach mentalnego rodzaju żeńskiej energii. O męskich cechach stanowi rzeczywistość fundamentalna, nadająca znaczenie, będacej tchnieniem idei w substancję, urzeczywistniająca ją w harmonijnym cyklu życia. Energie te nie są rozumiane materialistycznie i mechanistycznie, stanowią całość w istocie. Świat odzwierciedla Ducha w człowieku. Siła jest klarownoscią i światłoscią a słabość to pomieszanie z poplątaniem oraz zaciemnianie obrazu Prawdy.

Niewiazanasu
02.11.2022 19:53:17

Od: 2018-12-21
Dzień dobry dziś. JG silne decyzyjne i charyzmatyczne to kobiety mogą i powinny być gdy poruszają się w danych kwestiach w pojedynkę i super jezeli to im wychodzi.w takich czasach zyjemy (tak jak piszesz) , że musimy "walczyć" Natomiast tu chodzi o to, że naturalnie odpuszczasz "tą swą zajebistość" , przy mężczyźnie męskim. Bo nie ma potrzeby tej "walki"kontunuować, odpuszczasz gdy masz faceta z jajami można z automatu spokornieć i czuć się bezpieczną i koncetrować na tym by dobrze nam było tu i teraz to samo wychodzi, ta potrzeba dbania o mężczyznę, o atmosferę, o to by być kobiecą przy Nim dla Niego i siebie. Jesteś dla Niego i pod Niego i to daje radochę. Ja przykładowo, nie chcę by partner oczekiwał ode mnie charyzmy wobec siebie, czy ostatecznej decyzyjnosci na co dzień dzień w kwestiach zwiazanych z dobrem wspolnego życia.
Istniejemy na ziemi ze swoimi potrzebami istnienia... zanurzeni w różnych środowiskach generujących nasze potrzeby...

kruszyna
03.11.2022 05:53:24
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18
Temat nie dotyczy życiowej ekspansji kobiet, ani ich sposobów na partnerstwo.

Przejdz do góry strony<<<Strona: 3 / 3    strony: 12[3]

<< Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>