HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PANÓW » CZY ZNAJDĘ JAKĄŚ KONKRETNĄ DOMINĘ

Czy znajdę jakąś konkretną dominę

bon007
14.08.2015 14:30:23

Od: 2013-12-8
Tematem interesuje się dłuższy czas jednak wciąż nie zaznałem klasycznej dominacji, bawiłem się już w różne mieszane zapasy itp ale chciałbym poznać prawdziwą dominę
Jestem raczej wysportowanym facetem , który jednak skrycie boi się kobiet i pragnie aby poskromiła go jakaś realna domina
Zdaje sobie że trzeba się realnie zaangażować w ten świat i wszystko zależy czy obie strony sobie przypasują
Choć nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia w BDSM to jednak wydaje mi się ze jest to coś więcej niż szopka za którą się płaci hajs lasce ubranej w lateks udającej ostrą femdom
Za dominę uważam silne psychicznie kobiety, które znają się na temacie a nie takie które pewnie sam bym zdominował
Nie jestem też głupkiem bez szkoły, znam języki, lubię dobrą książkę i fajny film, niestety żaden ze mnie fan teatru i opery bo też i takie wymagania domin widziałem.
Jestem niezależny finansowo i chciałbym się ostrzej zabawić bo standardowe relacje z kobietami już mi się przejadły...
Wydaje mi się też że dużo domin na tej stronie to tylko kobiety którym wydaje się że nimi są bo nie potrafiły by poskromić prawdziwego faceta tylko takich zniewieściałych picusiów co to całują po bucikach i robią z siebie idiotów. Czasem trafiają się konkretne femdom, jednak wciąż jest to mniejszość, bo w rzeczywistości dużo dziewczyn chcą wyłudzić tylko pieniądze od sfrustrowanych nieudaczników i innych gamoni, którym marzy się kobieta.
Nie uznaje też młodych lasek którym wydaje się że są ładne i byle pokazaniem swoich kształtów chcą zaraz wyrwać monetę od uległego albo nazwijmy po imieniu naiwniaka.

bon007
14.08.2015 14:33:19

Od: 2013-12-8
47924994 to jeszcze moje gg, ale widzę ze anonse uległych sa tu raczej bez odpowiedzi, no ale cóż poczekam.

HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PANÓW » CZY ZNAJDĘ JAKĄŚ KONKRETNĄ DOMINĘ