HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PAŃ » SZUKAM... TYLKO POZNAŃ I OKOLICE

17.08.2020 16:09:10

Od: 2020-8-17

Witaj wesoły

W klimacie BDSM i (D/M)Dlg doświadczenie mam zerowe. Naprawdę.
Nie byłam nigdy w żadnej relacji tego typu, nawet wirtualnej.

Czego szukam? Sama do końca nie wiem...
Pragnę być komuś podporządkowana, od kogoś zależna. Służyć komuś. Chciałabym żyć ze świadomością, że jestem zdana na czyjąś łaskę lub niełaskę.
Czy chciałabym być niewolnicą? Chyba troszkę tak. Przynajmniej chciałabym spróbować.
Szukam kogoś na dłużej. Myślę o relacji 24/7. Naturalnie, jeśli przypadniemy sobie do gustu na spotkaniach zapoznawczych wesoły

Kogo szukam?
Osoby cierpliwej, która ma chęci i czas na naukę i ukształtowanie mnie pod siebie. Która wprowadzi mnie w ten nowy dla mnie świat.
Szukam osoby doświadczonej, pewnej siebie, z ustatkowaną sytuacją życiową i majątkową (nie, nie szukam sponsora - gdyby tak było, założyłabym sobie konto na Roxie chociażby, po prostu chodzi o to, że podczas uczęszczania do szkoły nie zamierzam podejmować żadnej stałej pracy).
Wymagane cechy to m.in. nieugiętość, stanowczość, szczerość, czułość, zabawność, wyluzowanie i wierność.
Nie ograniczam się w poszukiwaniach tylko do płci przeciwnej, aczkolwiek dotychczas byłam w związku z tylko jednym chłopakiem, tak więc nie wiem, czy coś by wyszło z kobietą.
Preferowane widełki wiekowe: 25 - 35 lat.

Co lubię?
Trudno mi to określić. Na pewno kneblowanie kneblem lub taśmą, duszenie za pomocą dłoni lub sznurka, umiarkowane policzkowanie, przytulanie, głaskanie, masowanie, gryzienie.

Czego nie lubię / nie toleruję / na pewno się nie zgodzę?
Fisting, rimming, fekalia, sperma w i na sobie (przykro mi, Panowie!) oraz seks analny, choć tego akurat nie wykluczam w bliżej nieokreślonej przyszłości, wydaje mi się, że żeby przekonać mnie do jakichkolwiek zabaw analnych, musisz zaopatrzyć mnie w jakąś długą kankę do lewatywy, bo zwykła nie daje mi prawie wcale komfortu psychicznego.
Na pewno nie zgodzę się też na naruszanie ciągłości skóry, unieruchamianie w niewygodnych pozycjach, „udostępnianie mnie” innym osobom i seks klasyczny (nie, nie jestem dziewicą, po prostu nie lubię i koniec kropka).

Jak więc widzę taką relację, bo niewątpliwie takie pytanie padnie?
Trudno mi to określić. Na pewno nie chciałabym, żeby relacja ta była ukierunkowana głównie na dominację fizyczną. Bardzo chciałabym zostać podporządkowana psychicznie. Niekoniecznie tylko w sypialni, ale może również w życiu codziennym.

Teraz parę słów o mnie :3
WADY:
Trochę nieogarnięta, zapominalska, zakompleksiona, nieśmiała, z nieczęstymi nawrotami depresji, z ciałem, któremu do ideału brakuje dużo - największe mankamenty to mój brzuch, który wygląda, jakbym była w ciąży lub po porządnym obiedzie i uda o średnicy 56 cm.
ZALETY:
Od czasu do czasu biegam, często czytam, kocham wszystkie zwierzęta, zwłaszcza psy, a moim marzeniem od zawsze była nauka tańca oraz posiadanie własnego konia lub - bardziej realna wersja - nauka jazdy konnej.
W sumie nauka prowadzenia samochodu też mi się marzy, tak więc jeśli posiadasz swoje autko, to na pewno poproszę cię o możliwość poprowadzenia go, podejmując jednocześnie próbę nie zabicia nas bardzo szczęśliwy

WAŻNE INFORMACJE:
1) Szukam osoby z Wielkopolski, a dokładniej z Poznania lub bliskich okolic, z tego względu, że przede mną jeszcze 2 lata nauki w liceum, a mieszkam i uczę się niedaleko Poznania wesoły
2) Osoby spoza podanych przeze mnie widełek wiekowych proszę o niepisanie do mnie, chyba że twój wygląd nie wskazuje na to, że jesteś bardzo stary; czyli wyjątek mogę zrobić dla osoby (nieco) starszej, ale dla młodszej zdecydowanie NIE.
3) Nie pokazuję się po kilku, czy nawet kilkunastu wymienionych wiadomościach. Jeśli masz z ty problem, to nie pisz.

Odpowiadam tylko na wiadomości, które mnie zaciekawią. Jeżeli tego nie zrobiłam, to znaczy, że nie jestem zainteresowana poznaniem Ciebie.
Nie angażuję się szybko, w przeciwieństwie do większości, dlatego też rozmawianie z kimś, kogo znam z neta nie jest priorytetem - nie oznacza to, że mam na ciebie wywalone. Po prostu nie zamierzam całe dnie siedzieć i czekać na twoją wiadomość.
Chciałabym mieć pewność, że mnie zadowolisz, więc prosiłabym o napisanie mi twojej wizji tego, co ze mną zrobisz i jak widzisz taką relację - im więcej napiszesz, tym większa szansa, że to z tobą wejdę w relację / związek.

ZE WZGLĘDU NA NIEZBYT CZYTELNĄ SKRZYNKĘ NA PORTALU BARDZO PROSZĘ O PODANIE SWOJEGO NUMERU GADU GADU.
Nie zgodzę się na video-chaty oraz rozmowy telefoniczne - po protu nie lubię, aczkolwiek nie wykluczam po dłuższej znajomości weryfikacji telefonicznej.
Mailowanie od biedy ujdzie, ale nie dostaję powiadomień z poczty, więc sprawniejsza wymiana wiadomości byłaby na GG.

Osoby, które dotarły do końca tego nieco przydługiego eseju zaprasza do kontaktu!
Gratulacje i miłego dnia / nocy :3

Domination1978
17.08.2020 16:34:30

Lokalizacja: Poznań

Od: 2018-12-30

Hm... Czy mi się wydaje, czy jakiś czas temu widziałem podobny post na tym forum... cool

A swoją drogą, tel. nie, mail nie itp. Czy dobrze zrozumiałem, że cały kontakt (przynajmniej na początku) chcesz przez GG?
Dlaczego w dzisiejszych czasach ludzie wybierają wirtualną dominację od realnej? Czy to kwestia postępu technologicznego, a może strach przed prawdziwym dotykiem...?

Niki
17.08.2020 16:51:17

Od: 2020-8-17