Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


 
Nagłówki

Forum - Szkoła BDSMNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » DOMINACJA TOALETOWA » SPOŻYWANIE KAŁU, A SKUTKI UBOCZNE ETC.

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

Spożywanie kału, a skutki uboczne etc.

  
openmindedman
06.01.2019 13:49:37
poziom 1Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Śląsk

Posty: 28 #
Od: 2017-12-24
Markis jest temat "dominacja toaletowa" Jest to oddzielny dział na tym forum.
Naprawdę tak mocno nie możesz tego zrozumieć, nie jesteś jednak otwarty na tyle, mimo bycia tutaj?
To proszę nie klikaj w ten link, omiń, przejdź do bondage bądź innego bardziej softowego zagadnienia i umil sobie żywot. Po co masz się stresować, jeszcze zrobi się niedobrze, zwymiotujesz.
Naprawdę nikt nikogo nie zmusza aby tu wchodzić. Ja wchodzę, publikuję, gdyż to lubię, szukam takich kobiet bo na fotka.pl bądź sympatii nie poznam takiej kobiety.
Zrozum kolego, ludzie różne rzeczy lubią, a jeśli ktoś lubi zoofilię.. hm no cóż, ja nie będę hejtować, jego upodobania. Ja jednak się nie byłbym za, gdyż przyświeca mi hasło, że jeśli obie strony daną dewiację lubią i świadomie jej razem chcą.. to OK! Poznając kobietę, która lubi kał świadomie razem się odnajdujemy i praktykujemy, zwierze raczej jest zmuszane ,)

Pozdrawiam!
_________________
Tylko ludzie z otwartym umysłem! ,)
  
Robo
  
Markis
06.01.2019 14:03:41
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 208 #
Od: 2016-3-26
Nigdy nie zrozumiem jedzenia kupy i nie przekonasz mnie. Ale skoro Ty lubisz to smacznego.
  
openmindedman
06.01.2019 14:20:51
poziom 1Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Śląsk

Posty: 28 #
Od: 2017-12-24
Kolego to Ty wspomniałeś o tym jedzeniu. Całe zagadnienie tematu wygląda zupełnie inaczej, nie na Twoje małe postrzeganie. To trzeba otwartego umysłu i poznania tematu aby się wypowiadać. Odejdź xD
_________________
Tylko ludzie z otwartym umysłem! ,)
  
MrsSpeechless
06.01.2019 16:34:38
poziom 4Grupa: Użytkownik

Posty: 283 #
Od: 2018-5-29
Zoofile siedzą w ukryciu cool
  
0aA
10.01.2019 06:54:46
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #
Od: 2017-2-16


Ilość edycji wpisu: 3
Parę dni minęło i nic. Czuje się więc usprawiedliwiony pisząc tu, tworząc chyba OT i wykorzystując ten temat,do napisania o rzeczy, która jest zmorą na różnego typu forach i o dziwo również takich jak to gdzie prawie każdy piszący ma jakieś swoje fetysze odbiegające przynajmniej w powszechnym przekazie do normy. Napisał o tym Schadenfreude i właśnie, tylko On, nie licząc mojej skromnej osoby zwrócił na to uwagę, reszta milczała i nadal milczy. Naprawdę nie widzicie problemu? Przecież to co tu i drugim, tyczącym w zasadzie tej samej kwestii temacie powypisywano to czysta hipokryzja i brak tolerancji. Wartości i wad uniwersalnych, których nie da się obronić, bądź zdeprecjonować. Pisałem już, że sam przedmiot tematu nie jest moją bajką, tak zresztą jak wiele innych. No to teraz wyobraźmy sobie, że każdy czytając o fetyszach z innej bajki szyderczo je skomentuje. No przecież ma do tego prawo. Tylko po co, żeby zaznaczyć o swoją obecność? Zaspokoić megalomańską naturę? W momencie zrobi się burza i takie na siłę wyciągane od czapy argumenty jak choćby ten z prowokacją, albo zoofilią a to to już czysty umysłowy daltonizm. Na koniec jeszcze jedno, bo skoro tak niewielu odważyło się zabrać tu głos w obronie tych jak napisałem wartości uniwersalnych, to podeprę się znanym nie tylko ze swojej twórczości, ale i aforyzmów Markiem Twainem. To będzie nas już trzech. Ten poniższy cytat jego właśnie aforyzmu pasuje mi tu jak ulał.
" Lepiej uchodzić za głupca i się nie odzywać, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości".
Mark Twain.
  
Markis
10.01.2019 07:51:03
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 208 #
Od: 2016-3-26
Nie zgodzę się z Tobą OnA. Tak samo jak wszyscy mogą demonstrować swoje, jak to określasz "wartości", tak samo i inni mogą prezentować swój sprzeciw lub przeciwne zdanie.
Tolerancja, tak jak wszystko ma swoje granice. Termin ten jest zbytnio naciągany, bo w imię tolerancji właśnie widzimy co się dzieje w zachodniej Europie, tolerując islamskie nacje przybywające tutaj. Tolerancja nakazuje europejczykom tolerować ich kulturę, ale oni jakoś już nie tolerują naszej i dochodzi do tego, że u nas oni nas karzą za niewierność allahowi, budują swoje enklawy, do których strach wejść w europejskich miastach!
Wracając jednak do tematu, nie chciałem gówna znów poruszać, ale skoro mowa o tolerancji. Wyobraźmy sobie, że Twoje dziecko (abstrahując czy je masz, czy nie) właśnie podziela pasję autora wątku i lubi sobie zjeść dobrze przyrządzone gówno. Pewnego razu, wiedząc, że tata jest tolerancyjny zdradza mu swoją pasję i zaprasza do siebie na ucztę. Ty oczywiście nie podzielając takich przysmaków grzecznie odmawiasz, ale przyjmujesz zaproszenie i zamawiasz sobie spagetti, podczas gdy syn/córka wpieprza sobie w najlepsze dobrze przyrządzoną kupę. Jestem bardzo ciekaw Twej tolerancji i tej przykładowej sytuacji.
Powtórzę, tolerancja ma swoje granice, jak wszystko inne i to, że coś mi nie odpowiada, nie oznacza, że muszę siedzieć cicho. Nie piętnuję autora wątku, jednak wyrażam swoje zdanie na ten temat. I nie zmienisz mego zdania.
  
0aA
10.01.2019 08:25:36
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #
Od: 2017-2-16


Ilość edycji wpisu: 1
Nigdzie nie pisałem o "swoich wartościach" a jak już to o wartościach uniwersalnych. To po pierwsze
Nie mam zamiaru zmieniać czyjegokolwiek zdania, w tym również Twojego. Ty jesteś poza dyskusją. To po drugie.
Sedno sprawy dotyczyło zupełnie innych kwestii niż te, które teraz opisałeś. To po trzecie.
Granicą tolerancji, o czym zresztą pisałem w swoim pierwszym poście tego tematu jest dobrowolność wykonywanych praktyk. To po czwarte.
  
Markis
10.01.2019 08:37:45
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 208 #
Od: 2016-3-26
Mowa była o tolerancji i na temat tolerancji się wypowiedziałem...
  
koci_pazurek
10.01.2019 23:31:53
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 77 #
Od: 2018-7-12
Tolerować, a nie lubić. Tolerować, czyli dopuszczać, że kogoś kręci coś, co nam nie odpowiada. Ale, że nas do tego nie zmusza, to i my nie okazujemy swojego negatywnego stosunku do tematu. Też mi się wydaje Markus, że powinieneś odpuścić. Generalnie omijam tematy scatu itp., ale że tu tyle postów...z ciekawości zajrzałam,) Faktycznie, czasem spieramy się o pierdoły. Szkoda nerwów.
  
Markis
11.01.2019 09:38:09
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 208 #
Od: 2016-3-26
Nie mam czego odpuszczać. Nie trawię scatu i tyle. A zażartować można sobie zawsze. Nikogo to nie boli i krzywdy nie robi.
Jak już to Markis, nie Markus.
Powtarzam, nie potępiam autora, ale przy okazji wyrażam swoje zdanie. Co do tolerancji podtrzymuję, że ma swoją granicę. Nie sądzę, abyś Ty była w stanie wszystko tolerować...
Pozdrawiam
  
koci_pazurek
11.01.2019 09:50:19
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 77 #
Od: 2018-7-12
Przepraszam za przekręcenie nicku. Nie przeczytałam posta przed wysłaniem, a pewnie słownik wiedział lepiej i poprawił po swojemu ,)
  
Markis
11.01.2019 10:56:47
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 208 #
Od: 2016-3-26
Jak to słownik...
Nie gniewam się i nie sądzę, abyś zrobila to rozmyślnie wesoły
  
blekitna
11.01.2019 11:03:18
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kraków

Posty: 320 #
Od: 2017-12-5
Trochę mnie ostatnio mniej było z różnych powodów osobistych. Widziałam początek tej prawdziwej "gównoburzy" i byłam przekonana, że szybko ktoś wypowie się w innym tonie. OaA - ogromny szacun za tolerancję i odwagę cywilną. Znam osobę mocno zakręconą na punkcie scatu. I wiece, nie uważa wcale, że wszyscy muszą mieć tak samo, bo jeśli nie t są mięczakami czy waniliowcami. Poruszamy się po bardzo rozległym terenie. Wiele rzeczy zupełnie obojętnych dla mnie dla kogoś może okazać sie źródłem rozkoszy. Kiedyś np. pisałam z człowiekiem, którego kręciło rozjeżdżanie różnych rzeczy autem przez kobietę w butach na obcasie.Znaczenie miały buty, samochód i rozjeżdżana rzecz. Wydawało mi się to dość oryginalne, dlatego zatrzymałam się przy tej rozmowie z ciekawością.

Dla dzieci wydzieliny ciała są sprawą interesującą. Eksperymentują i poznają je w różny sposób. Dopiero reakcja dorosłych uczy je, że kał i mocz są czymś obrzydliwym i wstydliwym. Tak to potrafimy kulturowo przekazać, że jako nastolatka w czasie randki czy imprezy z mieszanym towarzystwem nie potrafiłam przyznać się, że muszę skorzystać z toalety. To chyba nie jest normalne, że jako społeczeństwo doprowadzamy do takich absurdów nie tylko w dziedzinie fizjologii, ale również spraw okołoseksualnych. Od dziecka rośniemy w sferze cudzych przekonań i zahamowań. I wiele w nas tego zostaje na długo. Czasem na zawsze. A potem z nas wyłazi w różnych okolicznościach. Sama czasem łapię się na takich różnych trupach wychodzących z szafy. Ale dla mnie wartością w eksploracji różnych przestrzeni BDSM jest lepsze poznawanie siebie nie tylko w sferze przyjemności, ale też szeroko rozumianego człowieczeństwa. Wiem gdzie istnieją rozmaite bariery i wiem których nie chcę przesuwać. Ale każdy człowiek ma je w innych miejscach. I pamiętam,że granicą mojej wolności jest wolność drugiego człowieka.Jeśli na coś nie ma jego zgody, to każde forsowanie na siłę jest gwałtem. Także zmuszanie kogoś do mojego sposobu myślenia.

Mam to szczęście,że trafiłam na osobę o podobnej do mojej otwartości do świata i z ogromnym szacunkiem do innych. Jestem przekonana, że tu na forum jest wiele osób, które można by było tak określić. Powinno być wiele takich osób. Bo przestrzeń po której się poruszamy nie służy tylko zaspokojeniu swoich pociągów (znaczyłoby to, że jesteśmy zgrają psychopatów). Pojawia się zawsze kwestia odpowiedzialności za drugiego człowieka.


Przejdz do góry strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » DOMINACJA TOALETOWA » SPOŻYWANIE KAŁU, A SKUTKI UBOCZNE ETC.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

Najlepsze strony o BDSM KTO NAJLEPSZY W BDSM