Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


 
Nagłówki

Forum - Szkoła BDSMNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » DOMINACJA PUBLICZNA » CUCKOLD, REVERSE CUCKOLD, GWAŁT PUBLICZNY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Cuckold, reverse cuckold, gwałt publiczny

  
dorcelfan
10.02.2019 19:11:53
poziom 2Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 73 #
Od: 2019-2-8
Od dzieciaka fascynowały mnie heteroseksualne zabawy grupowe z przewagą mężczyzn. Potem w miarę dojrzewania doszła fascynacja innymi zabawami grupowymi z jakąś formą seksualnego poniżania kobiety.

Z takich tematów najbardziej popularny jest cuckold i z chęcią bym go spróbował.
Jednak jeszcze większe podniecenie wzbudza we mnie dość rzadki temat reverse cuckold. Gdzie to wygłodniała od wielu dni szuka może jedynie patrzeć jak dymam inną sukę lub dominę. A ona z wilgotną z podniecenia cipą może jedynie patrzeć i liczyć że dam jej kilka bodźców wibrującym jajkiem. Albo wsadzę głowę pod jaja i pozwolę aby soki drugiej suki ściekały z nich na jej twarz. A następnie każę jej wylizać do czysta to co nabrudziłem i takiej usmarowanej pozwolić dalej siedzieć w kącie i obserwować dalsze nasze zajęcia w milczeniu.

Trzecią moją fascynacją jest gangbang i co tu dużo pisać na tak znany temat. No może to że bardzo mało znany temat dymania dominy wolałbym w innej wersji. Bo to dla mnie śmiesznie wygląda jak domina najpierw gnębi dwóch czy więcej uległych, a potem oni ją ostro dymają niejako upokarzając.
Mi w głowie lata fantazja gdzie to domina rozstawia uległych pod ścianą i podchodząc do każdego zabawia się z nim. Jednocześnie karząc pozostałym posłusznie czekać na swoją kolej w milczeniu. Jeszcze nie widziałem pornosa takiego jakiego bym sobie wymarzył, muszę sam stworzyć taką sztukę. lol

Czwarta fascynacja to gwałt publiczny. Czyli nic innego jak wykorzystywanie seksualne suki na oczach i z współudziałem widowni.

Co myślicie o takich zabawach? Szczególnie interesuje mnie zdanie kobiet o reverse cuckold.


_________________
Perwersja to sztuka
  
Robo
  
MrsSpeechless
10.02.2019 21:15:20
poziom 4Grupa: Użytkownik

Posty: 322 #
Od: 2018-5-29

Reverse.... Ciekawe. Czasem pojawia się w rozmowach. Ja osobiście bym pierdolca dostała gdyby mój facet olał mnie i zajął się inna. Pomijam ślubnego, bo gdy on się zajmował to jakoś mnie to średnio ruszało. Ale to była inna sytuacja i po prostu byłam zmęczona zabawa a i hotel w którym byliśmy dziwnie mi się kojarzył.
Przy moich dwóch powiedzmy ze gangbangach w sumie bylam oczywiście w centrum i bardzo mi się to podobało (szczególnie pierwszy). Ale ten reverse to byłoby naprawdę wyzwanie. I dużo zależałoby jednak od poziomu relacji z facetem. Z pierwszym mężczyzna, który pokazał mi ten świat byłoby chyba trudniej niż z aktualnym kolega.
Na pewno łatwiej by mi było, gdyby facet po całej zabawie okazał mi troskę. To, że pamięta o mnie, że to miał by ceksperymemt, kara. I że dalej jest dla niego najważniejsza. Natomiast jeśli brakloby tego elementu po zabawie, cała relacja mogłaby się sypnąć (w moim przypadku). Chyba, że byłabym aż tak uzależniona i rozkochana, że zniosłabym dla niego wszystko . Lub tak to przedmiotowo traktowala że w zasadzie byłoby mi wszystko jedno.
Ciężko gdybać bo ja tu gadu gadu a jeśliby przyszło co do czego, odczucia mogłyby być zupełnie inne
  
dorcelfan
10.02.2019 21:30:28
poziom 2Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 73 #
Od: 2019-2-8
A to oczywiście jasne że po reverse cuckold kobieta potrzebuje atencji od faceta. To naturalne u Was że nie akceptujecie zdrady i musicie dostać jasno do zrozumienia że to była tylko zabawa. Myślę że właśnie dlatego jest to tak rzadki temat.
Temat od strony psychologicznej jest o tyle szeroki że może służyć do wzajemnego droczenia się:
1. Można zrobić to z kobietą dużo brzydszą w rozumieniu obojga. A po wszystkim kobieta może z satysfakcją stwierdzić że kurwiarz wrócił bo to ona jest tą piękną i pożądaną.
2. Reverse cuckold jest tylko pretekstem do gangbangu. Za to że kobieta musiała patrzeć jak facet dymał inną, teraz to facet będzie musiał patrzeć jak ona dyma się z kilkoma innymi.
3. No i na koniec opcja dla uległego analnie. Za to że ośmielił się dymać inną, zostanie wyruchany w dupsko za karę. Niekoniecznie tylko przez jego własną Panią lol

Myślę że ważne dla zachowania dobrej relacji byłoby przy reverse cuckold nie powtarzanie tej samej partnerki. Inaczej faktycznie może to budzić zazdrość u kobiet.
_________________
Perwersja to sztuka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » DOMINACJA PUBLICZNA » CUCKOLD, REVERSE CUCKOLD, GWAŁT PUBLICZNY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

Najlepsze strony o BDSM KTO NAJLEPSZY W BDSM