HOME » OPINIE O DOMINACH » REALRARE POZNAŃ

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

realrare Poznań

istnieje - ale jej hobby to trucie dupy

Ando
10.09.2023 22:26:37

Od: 2020-5-20
Jesteśmy tu na forum i zgadzam się z przedmówcą jak ktoś został oszukany pod płaszczykiem bdsm to
udawajmy że nic się nie stało niech innych też oszukuję. I szczerze przepraszam że umieszczałem tu
kopie komunikacji z oszustami by pokazać ich metody pisania. Dokładnie wiem o czym jest ten wątek
tylko nie wiem jaki interes mają w tym osoby które tu piszą byśmy unikali tematu oszustw internetowych.
Moi drodzy sam nieraz pisałem z oszustami i straciłem na tym kasiorę ale przepraszam że pisałem prawdę
żeby inni mogli być bardziej ostrożni.Tak już mam że lubię pisać co myślę.
Więc będziemy się ścierać pozdrawiam.

11.09.2023 05:32:28

Od: 2010-9-18

Jak żyjecie w świecie wirtualnym i myślicie kategoriami digitalnymi, to te problemy są też wynikające z braku żywego kontaktu. To, że ktoś się nie spotyka, nie znaczy, że oszukał, a to że z chęcią i pociągiem brnięcie w kontakty nijakie wynika z waszych wewnętrznych nijakości. Kto normalny ma takie dylematy. Każdy stawia najpierw na realne poznanie i czujnie podchodzi do relacji. Jeśli z założenia wybieracie to, co śmierdzi wyłudzeniem, czego się spodziewać. Poukładanych kobiet, domowych służących, a może to sposób na odreagowanie seksualnych frustracji, gdy macie tu okazję słać epitetami, może wtedy sprawność zwykłego gieroja się poprawia. Proste rozwiązanie, nie tykaj smrodu, chyba, że zbytnio pociąga i rady nie dajesz, masz nałogi lub słabość charakteru, że musisz zrobić przelew, bo jednak masz gdzieś tę wewnętrzną naiwność, że jesteś panem sytuacji i klientem, a to może tym razem będzie mieć inne oddziaływanie, że będziesz mieć komfort konsumpcjonisty. Może to zwykła erotomania i przelewanie pomyjami dla odświeżenia umysłu.

06.02.2024 12:40:50

Od: 2020-11-2
Ale nam nie brakuje kontaktu rzeczywistego. Tylko rzeczywiste kobiety nie spełniają podstawowych kryteriów posiadania interesującej fantazji życiowej w tym seksualnej.
Więc szukamy w różnych miejscach. Ale ciągle jakieś zakompleksione osoby nam inputują że się denerwujemy, że ktoś nas skrzywdził. Otóż nic z tych rzeczy. Jest to forum plotkarskie na którym dyskutujemy Opinie o Dominach. I są one jeszcze bardziej negatywne niż w przypadku codziennie spotykanych przedstawicielek płci ponoć pięknej. Jednak z przyczyn hobbystycznych wciąż czasem szukamy, ale nic na siłę.

08.02.2024 11:01:09

@Osama

Jeżeli zabija się ciekawość a pielęgnuje strach i podporządkowanie, to czego oczekiwać po ludziach z takich społeczeństw.

Frustracja też jest wynikiem braku pojmowania realiów.
Konstruktywnie wpływać na zmiany, być racjonalistą.

Jeżeli gruszki nie rosną na wierzbie, może czas na inny owoc.

A może rosną?

08.02.2024 11:59:10

Od: 2020-11-2
Są inne owoce, jest mnóstwo nie-zmanierowanych fajnych dziewczyn w Europie Zachodniej: Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia.
Kobietom z krajów pokomunistycznych kompletnie odwaliło, są przewartościowane jak patokawalerki w Warszawie.

08.02.2024 12:10:24

Szczególnie Włochy.

08.02.2024 12:18:54

Od: 2023-4-23
Ciężko mi się do tego odnieść.
Myślę że:

"Każda akcja ma równą i przeciwną w działaniu reakcję"

Każdy musi żyć zgodnie z sobą i według swojego.
Pytanie jest, czy wiemy kim tak na prawdę jesteśmy.

Myślę że wiele jest w teorii a życie to weryfikuje.

Ciekawie ta droga jest przedstawiona w serialu "Lost".

Że cała droga którą przeszliśmy, była tylko po to, by zrozumieć, że skoczyliśmy tam, gdzie zaczęliśmy.

08.02.2024 12:20:31

Od: 2023-4-23
Powiem to po Bitelsowemu "let it be"

08.02.2024 14:28:56

Od: 2020-11-2
Straszne pseudofilozofie bez refleksji, bonie. Jakieś frazesy, dyrdymały. 'Skończymy tam gdzie zaczęliśmy' to jest motto ludzi którzy się nie realizują i do niczego nie dążą oraz patologicznej bananowej młodzieży.

08.02.2024 14:58:37

Od: 2023-4-23
Może pastę do zębów na Domestos by pasowało zmienić?

08.02.2024 18:03:41

Od: 2010-9-18

Są ludzie, którzy nie chcą się realizować. Wolą dociekać pewnych spraw i żyć według schematu. Pewnej ortodoksji i nie jest to niczym złym, to rodzaj praktyki umysłu trenowanego w codzienności.

To jest mentalność typowa dla Tora Bora i ludzi gór.

15.03.2024 17:18:01

Od: 2020-11-2
@bonle nawet mnei nie rozśmieszaj
"Reprezentujesz słowem pisanym zachowania fanatyczne, skrajne i nie zdrowe.
Mówisz z pozycji wzniosłej, fanatycznie ubliżając innym."
A tymczasem jakiś leszcz się epatuje że 6 lat wcześniej założył konto na portalu i dlatego ma rację -więc mu wytykam że jest debilem. To że ktoś się zapisał na forum greckich matgematyków rok temu, nie zanaczy że nie zna twierdzenia Pitagorasa. Nie ma wtym nic wzniosłego z mojej strony, są tylko wnioski. A jak się dzieciak jara, całe 6 lat tajemnej wiedzy o niewiadomoczym.

Przejdz do góry strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

<< Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>