Witam :)
Tak? To znaczy, że nie wiesz, jak uciążliwe są dojazdy na sesję... Do granic województwa jedzie się nierzadko 1,5-2 h, a to już jest sporo...
Zapraszam, jak przyjedziesz, może będę miał wolny grafik
PRZEJDŹ NA FORUM