| Jeżeli jesteś Panem Masterem lub choćby za takiego się uważasz po 60-r i więcej i jesteś samotny ... |
| A cha Bo oczywiście zapomniałem że Panowie (Masterzy) to faceci i jak coś to Pani lat 40+ szczuplutka z ciasną nie będe pisał czym rzecz do domysłu nie wygląda na swój wiek no a zdjęcia jej p...... to już jak ktoś napisze ale nie ktoś tylko KTOŚ! 100% jak pisałem realne i prawdziwe bez żadnego wkrętu czy gry!!! |