SantaBarbaraAnn oj no wiem przecież Jestem realistą, no ale trzeba troche też to forum rozruszać i coś pisać A najlepiej się to robi pisząc coś kontrowersyjnego Nie jesem zrozpaczony zdołowany czy coś zdaje sobie sprawę z problemów. Jednak nie jest też tak, że nie można ich rozwiązać. |