Niedoświadczona suczka poszukuje Pana :) Śląsk
SantaBarbaraAnn oj no wiem przecież wesoły Jestem realistą, no ale trzeba troche też to forum rozruszać i coś pisać wesoły A najlepiej się to robi pisząc coś kontrowersyjnego wesoły Nie jesem zrozpaczony zdołowany czy coś wesoły zdaje sobie sprawę z problemów. Jednak nie jest też tak, że nie można ich rozwiązać.


  PRZEJDŹ NA FORUM