| No to odśwież sobie tamten co do ,,domisia'' który szukał ściągi....kto go skomentował. U człowieka, konkretna akcja/sytuacja ma wywołać ,,uczulenie'' na oczekiwania drugiej strony. Wyobrażenie,oby nie oparte o Greya jako film czy literaturę na tym poziomie( musze Cię zmartwić) niewiele ma wspólnego z rzeczywistością,klimat to wypadkowa dwóch osób które nawzajem uznały się za kompatybilne. Wyobrażenie Pana....a co będzie gdy Twoją głową zawładnie ktoś z poza Twoich ,,widełek'' wyobrażeń? Wybacz,jako że skladasz poprawnie zdania i jest w nich logika zakładam że IQ masz wyższe o więcej niż połowę od podanego.I naprawdę jestem ciekaw Twojej miny po pierwszej sesji z własciwym Panem. Gdy niewyobrażalne stanie się do ogarnięcia a traumatyczne standardem...Myslisz a to u sub zaleta jak cholera ale jeszcze nie pora na autorytatywne sądy,oczekiwania jednej osoby nie są tym co klimat daje ogółowi. |