WYPRAWA
Szanowny Alpinisto, trochę więcej dystansu do siebie. Brak dystansu to zazwyczaj objaw jakichś problemów ze sobą i kompleksów, a to nie przystoi dominującemu ,). Spójrz na to z dystansu, sformułowałeś ogłoszenie zabawne, choć rozumiem, że nie taki był jego zamysł. Nikt tutaj z Ciebie nie żartuje, ale są to wyłącznie odniesiena do treści. Rozumiem też, że wchodzenie na góry traktujesz poważnie, szanuję, ale niech to nie przesłania Ci reszty świata.
Gdybym ja dał ogłoszenie, że szukam max dwóch uległych do wspólnego nurkowania na głębokość 4,5 metra bez masek i majtek, rozumiałbym, że Ciebie by to rozbawiło. I miałbyś rację.
Dlatego więcej dystansu do siebie i do świata, a już zwłaszcza do jakiejś śmiertelnej obrazy do każdego, kto nie podziela Twoich punktów widzenia. Wiecej luzu ,)
Keep smiling bardzo szczęśliwy

bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM