| Piękne wartości, ale jak co do czego przychodzi to potem ze świecą szukać tego idealizmu, widzę, że najlepsze wzięcie mają kobiety o ogólnej preferncji bycia chętną na coś ładnie zapakowanego, Panowie kuszą niewiasty urokiem takich uogólnionych relacji, jak młode szczenięta karmą. Potem się okazuje, że te kobiety są złe, szczenięta za dużo szczekają i tym samych zabierają wam pół życia. Panowie, weźcie coś konkretnie napiszcie o sobie, o swoich preferencjach, tak, by rzeczywiście wyrazić przez to szacunek do siebie i konkretnej osoby. |