Niech rywalizacja zadecyduje kto, kogo i jak ,)
jestem w młodym wieku, ale otwarty na szeroki wach
Cześć!
Niech kompetycja zadecyduje kto kogo...
Proponuje grę. Będzie to gra zadaniowa/wiedzowa/sportowa/zręcznościowa. W grze się zbiera punkty. Punkty, to uderzenia Wink Zadania są różnie punktowane i oznaczają inne narzędzia oraz pozycje (do punishmentu ,))

Zasady są proste - rywalizujemy. Gramy na równych zasadach. Kto przegra, musi z pokorą i zadowoleniem przyjąć karę od partnera. Nieważne, że boli - trzeba się poddać - w tym jest cały szkopuł ,)

Czujesz coś wyjątkowego, gdy słyszysz słowa takie jak pokora, upokorzenie, czy widzisz narzędzia, takie jak paddle, cane, czy pas?

Jeśli jest w Tobie pierwiastek masochistki, jesteś otwarta - napewno się dogadamy.

Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i przyjazną (i ostrą,)) atmosferę.

Peace!

ps
jestem w młodym wieku, ale otwarty na szeroki wachlarz propozycji


  PRZEJDŹ NA FORUM