Zatrudnię uległą sekretarkę.
Witaj, bardzo tajemnicze to Twoje ogloszenie, bo nic nie napisales o szczegolach swojej osoby a co za tym idzie i oferowanej pracy. Troche sie zapedziles z tym zniewolnieniem, bo jakby nie bylo, sekretarke to obowiazuje szereg praw i instrukcji, ktorych nie wolno Ci naruszac. Jaka to mialaby byc sekretarka, czasem nie automatyczna? ;-)


  PRZEJDŹ NA FORUM