HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » SZUKAM ULEGŁEJ SUKI WARSZAWA SADYSTA

Szukam uległej suki Warszawa Sadysta

WOMEN_BOXER
10.04.2024 20:34:57

Od: 2024-4-7

Więc do rzeczy ,)
nie zamierzam owijać w bawełnę tylko walkę prosto z mostu o co mi chodzi bez zbędnego pierdolenia. Czesio rzucam mięsem podczas korespondencji i sesji.

To co przeczytasz pod spodem może wydać ci się Bezczelne lecz lubię konkrety:

1. Wymagam punktualność
2. Jak zacznę to JA decyduje kiedy skończę.
3. Bardzo ostro to głaskanie w stosunku do tego co ja wyczyniam podczas sesji
4. Wszystkie "otwory" do mojej dyspozycji to nie oznacza że je przepcham swoim fiutem!
5. Po wszystkim niechęć mieć prokuratora na karku
6. Dyskrecja to co na sesji pozostaje między zmianami !!!
7. Jak oczekujesz że ustalimy harmonogram sesji to nie ten adres.
8. Kondomy ty ogarniasz jak chcesz bym cię wypierdolił, ja mogę się zaspokoić na 1000 innych sposobów tobą

Przedstawię ci-po mój punkt widzenia BDSM i na relacje Pan i Su.

BDSM pociąga mnie sam fakt władzy nad kobietą i to ile są w stanie znieść bólu który im sprawia rozkosz. Niesamowite że takie "pizdy" istnieją na tym świecie.

Osobiście preferuje Twardą szkołę tresury suki i karania za krnąbrność.

Wole jednorazowe sesje lecz nie wykluczam stałej relacji lecz wtedy i tak będę się spotykał z innymi Su na sesje.

A jak chodzi o same sesje to jestem stanowczy i egzekwuje swoje polecenia. W zasadzie stosuje się do ustalonych granic na początku spotkania aczkolwiek mogę je przekroczyć w sytuacji jak suka jest niepokorna i muszę ją przywołać do porządku.

Teraz trochę o praktykach stosowanych podczas sesji:

1. Wiązanie - Mocne nie pozwalające na zbyt wielki ruch tak byś czuła że ja się nie patyczkuje. Wiąże kajdankami, linami, taśma ( szarą wzmocnioną siatką włókien).

2. Biczowanie - konkretne intensywne i bolesne. Chłoszcze po całym ciele włącznie z piersiami i cipa. Używam do tego pasów, dłoni, pejczy, itp.

3. Tortury - perfidne przemyślane dobierane indywidualnie po przeprowadzeniu rozmowy z Su. Przy doborze tortur w pierwszej kolejności kieruje się swoją przyjemnością a dopiero później twoja.

4. Gwałt - bez zahamowań wręcz brutalny ale tylko pod jednym warunkiem jak zasłużysz bo mój fiut to nie dziwka by w byle jaka pizdę wchodził czy dupę.

5. gra wpierdol- jest 10 kart na których są ilość batów losujesz jedną z nich. Ja dodatkowo rzucam kością i mnożę wartość z karty przez liczbę oczek wyrzuconych w ten sposób otrzymujemy wartość wpierdoli na sesji. występuje dżoker jak go wylosujesz to losujesz jeszcze raz i możesz poprosić mnie o jeszcze jedno losowanie gdyby wartość opierdolu cię przerażała lecz wtedy kolejna wartość wylosowana jest mnożona x2.

Dama -wybierasz czym ci wpierdolę
Król - nie rzucam kostką tylko sam wymyślać mnożnik po twoim kolejnym losowaniu
Walet - dwukrotnie rzucam kostką dodaje wynik i jest on mnożnikiem twojej wylosowanie karty

6. wiele innych wszystkiego nie da się spisać...