HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » ULEGŁA SZUKA WIRTUALNEGO PANA

11.12.2019 13:34:28

Od: 2018-11-10
Witam,

mam na imię Kamila, mam 24lata, jestem średniej budowy ciała i mam pewne doświadczenie w klimacie jako uległa. Poszukuję zdecydowanego, stanowczego Pana, który będzie mnie szkolił, który będzie mnie karał ale i nagradzał, dla którego będę uległą i posłuszną suką.. Ja zobowiązuje się wykonywać każde polecenie i być posłuszna, wszystko by sprawić Panu przyjemność.. Obiecuję duże zaangażowanie z mojej strony.
W klimacie lubię ostrzejsze zabawy, rozmowy, epitety, chciałabym poczuć się prawdziwą suką.
Ze względu na jakieś doświadczenie w rozmowach klimatycznych bardzo proszę tylko zdecydowanych Panów. Proszę w mailu zaproponować jakieś zadanie, polecenie do wykonania, abyśmy kontynuowali rozmowy i relację (z doświadczenia po prostu wiele osób pisze, chce się poznać , trwa to dłuższy czas a później nic z tego nie wychodzi, dlatego tym razem chciałabym zacząć od konkretów ,))
Jestem otwarta i chciałabym przełamywać swoje granice, kręci mnie anal i na początku chciałabym aby tylko ta dziurka była dostępna (plus usta oczywiście), lubię ból i bardzo chciałabym próbować nowych rzeczy, oczywiście by sprawić radość Panu i by był Pan ze mnie zadowolony..

Jeśli zainteresowało Pana to ogłoszenie to bardzo proszę o kontakt: kamila22@vip.onet.pl

s Kamila