HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » BARDZO ULEGŁY SZUKA OSOBY DOMINUJĄCEJ

Bardzo uległy szuka osoby dominującej

Zniszcz mnie

Tofenode
10.05.2020 08:36:51

Od: 2019-12-29
Witam, najpierw przedstawię się krótko, a dla zainteresowanych niżej bardziej się rozwinę.
Jestem uległym młodym mężczyzną. Szukam osoby dominujące chętne na dominacje wirtualną, bądź realną. Płeć i wiek nie gra roli. Nie sponsoruję, chodzi mi o wspólną zabawę. Mało doświadczony, lecz chętny spróbować wszystkiego. Jestem gotów spełnić każde Twoje polecenie, by sprawić Ci radość. Dominacja wirtualna, mówisz mi co mam ze sobą robić, a ja grzecznie wykonuje polecenia i pokazuje jak to robię. Dominacja realna, spotykamy się i tam jestem już cały Twój i zrób ze mną co zechcesz, im ostrzej tym lepiej.

Tutaj rozpiszę się bardziej szczegółowo. Jestem z trójmiasta i do realnych spotkań najlepiej szukam osoby z tych okolic. Głównie jestem hetero, lecz nie mam żadnego problemu, by zostać dominowanym przez mężczyznę. Tym bardziej ciekawie będzie, gdy każesz mi obciągnąć lub mnie wydymasz. Mam małego kutaska ze stulejką, co z jednej strony traktuję jako największy problem, a z drugiej bardzo go lubię jeśli chodzi o torturowanie mnie. Taki maluszek sprawia, że jest jeszcze więcej frajdy z torturowania go. Nie posiadam zbyt dużego doświadczenia w tych klimatach z innymi osobami, lecz jestem pewien, że sprostam Twoim wymaganiom. Gotów praktycznie na wszystko, poza trwałymi uszkodzeniami małego. Lubię praktycznie wszystko, co sprawia mi ból, czy dyskomfort. Mogę być dominowany lekko jak i bardzo ostro. W sumie im ostrzej, tym lepiej, ale nie odmawiam niczego. Myślę, że jestem w stanie wykonać praktycznie każde polecenie, z wyjątkiem takich do których potrzeba zmyślnych zabawek (nie posiadam specjalnych rzeczy do tego, jedynie takie co można znaleźć w domu). Jestem chyba normalnej postury, ok 188cm wzrostu i 80kg wagi. Mój kutasek ma ok 3-4cm gdy leży, we wzwodzie ma ok 10-11cm. Dupkę mam ciasną, lecz chętną to zmienić.

Jeżeli chodzi o dominacje wirtualną: Z początku nie pokazuję twarzy, lecz jak się poznamy lepiej to mogę ją też pokazać. Możesz kazać zrobić mi ze mną co zechcesz. Mam włożyć sobie coś dużego w moją ciasną dupkę? Będę wkładał ile sił. Mam włożyć sobie coś w kutaska? Może być ciężko bo mały, ale coś na pewno wejdzie. Mam się związać by mi jaja przeszkadzały w chodzeniu? Super, niech tak będzie. Wykonam każde polecenie, a chociaż spróbuję. (Np. jak każesz mi włożyć małego do wrzątku na minutę, to pewnie nie dam rady, ale chociaż na te parę sekund włożę). Wykonam te normalne zadania, jak i te najdziwniejsze. Nie musisz się wstydzić swoich fantazji i wymagań, po to jestem by je spełnić i możesz od razu rzucić mnie na głęboką wodę z zadaniami i przejść do konkretów. Uwielbiam, gdy ludzie, szczególnie kobiety pokazują mi swoją reakcję na mojego małego, gdy go wyśmiewają, że jest malutki i do niczego.

Co do dominacji realnej: Przed spotkaniem, chciałbym się chociaż lekko poznać, zamienić parę zdań, dowiedzieć coś o sobie i dowiedzieć się, czego będziesz ode mnie wymagać. Nie musimy pisać ze sobą miesiącami, wystarczy kilka zdań przez 2-3 dni. W tym czasie możesz mnie wypróbować wirtualnie. Chciałbym też wiedzieć przed takim spotkaniem do czego będę zmuszany i co będzie mi robione. Spokojnie, nie odstraszysz mnie. Twoja płeć i wiek, nie grają roli. Wygląd też nie jest ważny, (oczywiście czystość itp są ważne) chodzi, że nie ma znaczenia czy ważysz 50kg czy 150, czy jesteś łysy/łysa czy owłosiona. Jeżeli chodzi o rzeczy na które się zgadzam podczas takiego spotkania, to praktycznie wszystko. Jak już mówiłem, nie mam dużego doświadczenia, więc dużo rzeczy nie napiszę, ale za pewne też się na te inne zgadzam. W grę wchodzi: wyśmiewanie mnie i poniżanie słowne, bicie mnie i moich genitaliów, związywanie, wkładanie we mnie różnych rzeczy, przypalanie, wszytko co sprawi mi ból, ale nie uszkodzi trwale narządów. Możesz mi przywiązać jądra do stóp i kazać tak chodzić, lub przywiązać do nich coś ciężkiego i je rozciągać. Mam robić jako Twój podnóżek, albo siedzenie? Siadaj na mnie wygodnie i połóż nogi. Mogę robić za Twój prysznic i lizać Twoje stopy, pachy, penisa, cipkę czy odbyt. Mam być Twoją toaletą? Sikaj na mnie, lub prosto do buzi (jeżeli dasz radę np. mężczyźni to możesz też się zsikać w mojej dupie). Zrób ze mną, co tylko zechcesz. Moje ciało należy do Ciebie. Chciałbym aby po naszej zabawie moje jajka i maluszek były spuchnięte, obolałe i rozciągnięte, a moja ciasna dupka już nie była ciasna i bym nie mógł siedzieć. Jedyne, czego nie lubię to noszenie damskich ubrań, lecz jak bardzo Ci zależy to się dogadamy. Na co nie pozwalam? Na trwałe zniszczenie mojego małego itp. Bez jakiegoś rozcinania i przekłuwania igłami. Od siebie dodam, że chciałbym byś włożył/a w moją dupkę największą rzecz jaką znajdziesz, byś torturował/a moje jajka i małego jak tylko potrafisz. Usiądź mi na twarzy i każ wylizać swój odbyt. I wysikaj mi się do buzi. (To takie moje małe preferencje, ale nie musimy tego robić)

Jeżeli sprawianie komuś cierpienia i poniżanie kogoś sprawia Ci radość, to myślę że się dogadamy. Spełnij ze mną wszystkie swoje fantazje, czy to wirtualnie, czy realnie. Od teraz moje ciało jest Twoje i zrób z nim co zechcesz. Miłej zabawy i nie miej litości.
Kontakt: e-mail tofenode@onet.pl lub poprzez moje konto na www.datezone.com nick Tofenode (Tam możesz od razu zobaczyć jak wygląda taki malec).

HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » BARDZO ULEGŁY SZUKA OSOBY DOMINUJĄCEJ