HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » ULEGŁY WIRTUAL, KAŻ CO ZECHCESZ, KAŻDA FORMA DOMINACJI, LEKKIE JAK I OSTRE

Uległy wirtual, każ co zechcesz, każda forma dominacji, lekkie jak i ostre

Adashah
16.08.2020 18:31:53

Od: 2020-4-5
Młody uległy chętny na dominację wirtualną. Rozkarz i patrz jak wykonuję polecenie. Od lekkiej dominacji po ostre rozkazy.
O mnie: mlody, uległy, wysoki. Lubiący spełniać cudze rozkazy, im ostrzej, boleśniej, dziwniej, obrzydliwiej, upokarzająco tym lepiej. Mam malutkiego kutaska, małe jaja i ciasną dupe. I to wszystko jest do Twojej dyspozycji. Chcę czuć ból, dyskomfort, wstyd i poniżenie na każdy możliwy sposób. Możesz przetestować ze mną wszystko. Możesz zacząć od razu od mocnych rzeczy. Nie powstrzymujmy się. Ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia.
Lubie:wyśmiewanie mojego małego. Mam ciasna dupe, ale fajnie jak każesz mi ją rozepchac, chce musieć wkładać coraz większe i boleśniejsze rzeczy. Zwiazywanie jaj i kutasa, przywiązywanie do nóg lub ciężkich rzeczy. Gniecenie jaj. Przypalanie małego, jaj i dupy papierosami. Wlewanie ostrego sosu do tyłka i oblewanie siura. Sklejanie małego i Jaj na super glue tak by nie było ich widać.
Możesz też kazać mi inne rzeczy jakie chcesz. Spełnię też każdy inny rozkaz. Nie musisz się ograniczać i powstrzymywać. Mogę robić wszystko: lizanie butów, traktowanie jak szmate, bicie, wkładanie rzeczy w kutasa, dominacja toaletowa, robienie coś z innymi częściami ciała i wiele innych jakie powiesz. To że za czymś mniej przepadam a muszę zrobić też jest fajne. Jak chcesz spraw mi ból przez wkładanie jaj do wrzątku, dyskomfort przez chodzenie z czymś w majtkach, upokorz przez piss scat czy buty. Niech po Twoich rozkazach zwisającą skóra na moim maluszku będzie dłuższa niż on. Niech moje małe jaja spuchną i się powiększa. Niech moja ciasna dupa będzie mnie bolała i będzie jak najbardziej szeroka i pojemna. Niech się czuję jak śmieć i zabawka do spełniania rozkazów.
Nie robie: nie pokazuję twarzy. Bez rozkazów które mi coś uszkodzą.
Zainteresowani e-mail adashah@wp.pl