HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » ULEGŁY SZUKA NA WIRTUAL I REAL. LUBIĘ OSTRO.

Uległy szuka na wirtual i real. Lubię ostro.

Lubiehardcore
08.11.2020 13:15:58

Od: 2020-11-8
Hej, jestem młody, normalnej postury, z mikrosiurem. Szukam kogoś kto mnie ostro zdominuje wirtualnie lub realnie.
Jeżeli chodzi o wirtual: mówisz co mam zrobić a ja pokazuje jak to robię. Spełniam każde zadanie. Szukam mocnych zadań. Chciałbym aby po Twoich rozkazach mój ciasny tylek stał się rozepchany, aby mój mały jeszcze bardziej się skurczył. Niech na moim małym i w tyłku zostaną ślady po fajkach. Zniszcz mnie swoimi rozkazami (oczywiście bez dużych uszkodzeń)
Co do reala: chciałbym aby mój mały został zamknięty w mikroklateczce, chciałbym musieć robić za Twoja toaletę (pissing rimming), oraz zostać Twoja popielniczka, robić za Twój podnurzek, być zwiazywanym, oraz być przez ciebie torturowanym na najróżniejsze sposoby, tak by został po Tobie mały ślad na mnie.
Zainteresowani priv email adashah@wp.pl

KasiaBx123