HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » ZBYT ULEGŁA, ABY SPRÓBOWAĆ

0aA
26.07.2023 07:55:22

Od: 2017-2-16
Przepraszam Elismera, że zabieram głos w Twoim temacie bo mam wrażenie, że jesteś osobą o konsyliacyjnym charakterze a mnie coraz częściej brakuje cierpliwości do ludzi w stylu Red Devil.
Red Devil, jak przeczytałem Twój komentarz do wpisu autorki to kilka razy sprawdzałem, czy jesteś Red Devil, czy Red Debil, to drugie bardziej mi do Ciebie pasuje. Elismera w pierwszym swoim poście bardzo wyraźnie pisze o emocjach, o tym czego jej brakuje. Nie mam zamiaru prowadzić analizy jej wpisu, bo tam wszystko powiedziałbym wręcz łopatologicznie zostało przedstawione. I do Ciebie to w zasadzie wszystko i tak chyba za dużo. Jeszcze tylko słowo do autorki. Może dlatego, że w fetyszu, którym jestem "zarażony", mimo wielu prób, też brakuje mi niektórych elementów i nie tylko w obszarze emocji, ale też czysto fizycznych doznań. Bo niby skąd teoria, że BDSM to tylko emocje, no kompletna bzdura. Nie będę Ci serwował banalnych rad, że trzeba szukać i mieć nadzieję. Może ktoś, ale obawiam się, że tu już zdecydowaną większość stanowią ludzie w stylu Red Debila, sorry Devila.

0aA
26.07.2023 12:40:34

Od: 2017-2-16
Z twoją "twórczością" i "przemyśleniami", nie dyskutuję, nie ma sensu. Popełniłeś całkiem długi wywód, żeby stwierdzić i tu cytat:
"poświęca na to znaczną część swojego życia", to znaczy, że ja. Wychodzi więc trochę ponad 2,5 wpisu na miesiąc. No rzeczywiście zmarnowałem szmat czasu. Od jutra odstawiam motor, rower, no i oczywiście prace zawodową, itd. itp. Nie robię nic, no bo szkoda życia. Ale jeszcze lepsze i tu znowu cytat:
"Skoro tak jest, kompletnie nie rozumiesz czym jest BDSM i świadoma uległa nie poświęci Ci czasu".
Nie wiem po co uległa miała by mi poświęcać jakikolwiek czas, skoro w tego typu zabawach jestem raczej uległy (w tych ponad 200 postach nie raz o tym pisałem) a na pewno nie dominujący. Po co wchodzisz w publiczne dyskusje, skoro dyskutujesz w zasadzie sam ze sobą, sam se coś upierdzisz i pod to ciągniesz swoje dalsze wywody.

HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » ZBYT ULEGŁA, ABY SPRÓBOWAĆ