HOME » DYSCYPLIN-CHŁOSTA » LUBIĄCA KLAPSY OD MĘŻCZYZNY

Studentka98
25.11.2019 00:02:43

Od: 2019-8-28

Witam wszystkich miłośników i miłośniczek spankingu.

Nie jestem uległą i nie szukam Pana/Pani.
Chciałam porozmawiać z kimś o spankingu, tak ogólnie, ja lubię klapsy dostawać - proszę Panowie nie wysyłajcie do mnie wiadomości jeśli jesteście zainteresowani by dostawać klapsy, bo ja Wam ich nie dam.

Mam świeże doświadczenie w tym klimacie ale daje mi ono dużą przyjemność i satysfakcję.
Nie widzą mi się klapsy jako kara, bo po prostu chce odczuwać te doświadczenia pozytywnie i to nawet psychologicznie u mnie jest że jeśli coś ma podłoże negatywne to ja tego nie przyjmę z przyjemnością.
Te parę razy które spędziłam, pełna ufności w dostawaniu tych pełne czułości i ciepła, klapsów, pozwalają mi głęboko odetchnąć, uspokoić, odprężyć - niczym terapia.
Gdy dostaję klapsy z odpowiednią i umiarkowaną siłą oraz z wspierającym pełnym otuchy głaskaniem pomiędzy uderzeniami, jestem w stanie być dość wytrzymała na dłuższe sesje spankingu.
Na tym polega w większości o umiejętności wzajemnego zaufania, szacunku, słuchania się wzajemnie, komunikacja.
To jest fantazja gdzie nie można być egoistycznym. Kobieta (lub ta osoba co dostaje klapsy) oddaje mężczyźnie całe swoje zaufanie, swoją nagość, swoje emocje, a mężczyzna (lub ta osoba co daje klapsy) musi szanować zaufanie jakie mu powierzono, szanować granice bólu o wytrwałości, bo nie polega to na tym by zbić kogoś do ostatnich sił.
Opisałam tu spanking między kobietą a mężczyzną ale jasne jest że może być że mężczyzna dostaje klapsy od kobiety, kobieta od kobiety, czy mężczyzna od mężczyzny.
Wszystkie chwyty dozwolone póki nie przekraczamy obustronnie badanych przez nas limitów.

W oczekiwaniu na dyskusję na ten temat.
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Studentka ze Szczecina.

kovalsky666
25.11.2019 15:51:59

Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE

Od: 2019-11-25
Szczecin wita ,)
Napiszę na priv.

kovalsky666
25.11.2019 16:16:17

Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE

Od: 2019-11-25
P.S.
I popieram tezę założycielki tematu, że wcale nie trzeba być uległym aby dostawać klapsy. Jak i nie trzeba być dominującym aby te klapsy wymierzać.
Tylko w mowie potocznej należy wymierzającego nazywać dominującym/ą a otrzymującego uległym/ą.
Podoba mi się podejście autorki do tematu spankingu.

HOME » DYSCYPLIN-CHŁOSTA » LUBIĄCA KLAPSY OD MĘŻCZYZNY