HOME » ANONSE BDSM DOMIN » PANI SZUKA PRAWDZIWEGO REALNEGO NIEWOLNIKA W KRAKOWIE

Pani szuka prawdziwego realnego niewolnika w Krakowie

27.07.2020 08:30:28

Od: 2020-5-20
Droga Pani niech mi będzie wolno coś napisać.
Największą karą jak dotychczas było dla mnie przeczytanie tego anonsu.
Współczuję każdemu kto jest tym zainteresowany bo zapewne jest to świetny sposób na zniszczenie sobie życia.
Ja oczywiście się nie nadaję jako niedoświadczony i całkiem nierealny.
Jak już mówiłem nie mam nic przeciwko poświęcaniu się dla innych i właśnie dlatego robię wolontariaty.
Czasem kiedy o tym myślę wydaje mi się że ma to pewnie jakąś wartość.
Sam nie wiem droga Pani czy powinienem się wtrącać.
Na swoje usprawiedliwienie powiem że uległem silnej pokusie a ja uległy jestem.
A jeśli mój komentarz okazałby się w jakiś sposób szkodliwy to z góry za to przepraszam Panią jako uległy podnóżek czy coś.

27.07.2020 10:18:45

Od: 2017-2-16

Pani A. O ile w ogóle jesteś realną osobą. Bo czytając trudno uwierzyć żeby ktoś miał aż tak nasrane we łbie. Ale gdybyś istniała dokładnie taka jak opowiedziałaś, to ja podpisuję się pod wszystkim co napisał Ando. A tak na marginesie, bo piszesz, że nie jesteś prostytutką. Nie chcesz daniny, czyli korzyści finansowej? To wiedz, że to nie tylko monety i banknoty, ale też wszystko to coś tam powymieniała. Już kiedyś pisałem, że nie mam awersji do prostytucji, ale to co Ty prezentujesz to kurestwo w krystalicznej postaci. Wim, wiem, gówno mi do tego.

27.07.2020 11:28:58

Od: 2020-5-20
Kurde jak tak dalej pójdzie wystraszymy wszystkie osoby dominujące(żart).

27.07.2020 13:05:07

Od: 2017-2-16
A co taka może wnieść na forum? O tym można pisać, dyskutować, analizować i diabli wiedzą co tam jeszcze. Ale rozmowy z tego typu osobnikami nie ma żadnej. Były takie fora, pisałem tu o tym. Jedno już z założenia w stylu tej"pani". No i właśnie takim podejściem wypłoszyli tych co chcieli pogadać, tak po prostu, otwarcie, nie tylko na klęczkach. W końcu sami to zamknęli, bo chyba nawet im znudziło się towarzystwo wzajemnej adoracji, które dotrwało do końca, jak orkiestra na Titanicku. No i drugie, formalnie cały czas istnieje, ale rzeczywiście od kilku miesięcy zupełnie martwe.

27.07.2020 13:43:22

Od: 2020-5-20
Prawdę powiedziawszy osobiście nie jestem całkiem bezmyślny i bezkrytyczny w tych sprawach co pewnie nie raz widać (żart).
Trudno żeby wszyscy myśleli tak samo. Wolę komunikację czasem może i nawet ciężką.
Kiedyś zetknąłem się z taką opinią że każde nawet najdziwniejsze ogłoszenie bdsm znajduje swojego zainteresowanego.
Nie wiem czy to prawda.
Więc kto wie może ktoś .....
Niee (żart)

27.07.2020 14:25:34

Od: 2017-2-16
Amatorzy życia w tym stylu realnie istnieją. Ludzie naprawdę tak żyją. Sam napisałeś o zniszczonym życiu, z czym w zupełności się zgadzam. Na forach, o których wspomniałem były opisywane takie związku. Dokładnie takie. Tu ktoś nie dawno napisał, że Femdom np. wyklucza seks. Zapytałem dlaczego, no ale nie odpowiedział. Pewnie na zasadzie, że tak bo tak. Taka nowa sekta. Poza tym jest wiele związków, znam osobiście, żyjących bardziej lub mniej, ona/on uległa/uległy, lub na odwrót. Do pełni szczęścia brakuje im tylko wiedzy na temat BDSM.

27.07.2020 15:47:55

Od: 2020-5-20
Ostatnio tez widziałem inny projekt na zniszczenie uległemu życia pod płaszczykiem BDSM.
Pani twierdziła że dla niej najwyższym poziomem uległości jest gdy uległy odda jej władzę nad swoimi finansami.
Jak dla mnie to kolejny bezczelny i chamski sposób na branie pieniędzy za darmo nie licząc się zapewne z życiem drugiej osoby.
Tak napisałem tej pani co o tym myślę.

Lady_Jowita
05.08.2020 01:54:46

Od: 2020-7-10
Karą? Przeczytanie jednego zdania? Pani ma takie fantazje, jeśli znajdzie kogoś, kto marzy o byciu niewolnikiem, dlaczego nie mieliby sobie wzajemnie zrobić przyjemności? Gdy już znajdzie zainteresowanego, to sobie pouzgadniają szczegóły,
a innym nic do tego.

05.08.2020 11:32:53

Od: 2017-2-16
Lady Jowita tam nie było jedno zdanie tylko cały elaborat a chyba na pół strony. Najprawdopodobniej sama go usunęła bo tu edycja możliwa jest w każdym dowolnym momencie, nawet po 10 latach. Jedna z wielu słabych stron tego miejsca. Jasne, że nic nam do tego, to też nie ruszamy hufcem zbrojnych po to by bronić zarażonego klimatem w ostatnim stadium choroby. To co napisaliśmy to tak ku przestrodze tych,dla których jeszcze nie jest za późno. Pewnie wbrew temu co tu ponawypisywała, to zgodzi się na wszystko, byle tylko maksymalnie wyczyścić klienta z kasy. A tak poważnie, to przeszła byś obojętnie koło dziecka widząc, że szykuje się do wciągnięcia kreski? No, to my tu trochę na takiej zasadzie.

05.08.2020 20:00:49

Od: 2020-5-20
Nawet jak ktoś chce wejść w coś takiego niech chociaż ma świadomość w co się pakuje. Niech pamięta że może zniszczyć sobie życie. Lepiej by wiedział kiedy się z tego wylogować by ograniczyć straty. Bo zaliczyć wtopę na całej linii to nie jest żadna sztuka tu chyba każdy przyzna mi rację.

05.08.2020 20:16:59

Od: 2020-5-20
Cóż jestem tu więc to też moja sprawa.
To jest forum dyskusyjne i mam prawo napisać co o tym myślę.
Każdy i tak zrobi co uważa.

BRUNOSHULZ
07.09.2020 10:41:33

Od: 2020-6-20
aj tam aj tam. polowanie na jeleniataki dziwny