HOME » INNE OGŁOSZENIA O TEMATYCE BDSM » II SESJA FOTOGRAFICZNA SINCLUBU

heidi
19.07.2011 07:25:31

Od: 2011-6-18
Zapraszamy do współudziału w naszej drugiej już sesji fotograficznej.

Jeśli nie pamiętacie jak wyglądała poprzednia to zapraszamy do galerii z pierwszej sesji http://www.sinclub.org/site/galerie/category/2-sinclub-photo-session-maj-2011, w której udostępniliśmy większość zdjęć przygotowanych do publikacji!

Teraz poszukujemy modeli i modelek do kolejnego projektu!

Obecnie przygotowujemy nieco większy i jeszcze ambitniejszy projekt. Mamy w zamyśle kilka scen, które mamy nadzieję: zachwycą artystycznym pomysłem, i estetyką koncepcji. Większość naszych pomysłów przedstawimy osobom, które zgłoszą swoją chęć do współpracy, zapytamy także jakie pomysły, koncepcje i pragnienia mają osoby, które chcą wziąć udział w sesji. Zdradzimy jednak, że tym razem wybierzemy się zarówno w plener jak i w bardziej przytulne otoczenie...

Zapewniamy profesjonalną ekipę zarówno za obiektywem jak i przy wszystkich aspektach sesji, oraz wesołą, przyjazną atmosferę.

Sesja jest niepłatna i niekomercyjna. Tak jak w przypadku poprzedniej sesji chodzi nam przede wszystkim o pokazanie jak głęboki ładunek emocjonalny niesie i jak piękne i bogate może być BDSM.

Sesja zaplanowana jest na dni 13-14 sierpnia. Jej miejsce podamy wkrótce jak tylko wybierzemy jedną z branych pod uwagę lokalizacji.

Mamy zamiar podjąć współpracę z 2-3 fotografami.

Więcej informacji znajdziesz w artykule na stronie SinClubuhttp://www.sinclub.org/.
W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: info@sinclub.org.

Fotografik90
19.07.2011 08:05:17

Od: 2010-12-27
Fajna Sprawa swoja drogą oczko Ale raczej niedoświadczony w klimacie fotograf ze średnim doświadczeniem fotograficznym wam się nie przyda coś czuję ;P ale za pomysł wielki plus ;]