HOME » INNE OGŁOSZENIA O TEMATYCE BDSM » STUDENTKA SZUKA DYSCYPLINY I KLAPSY - SZCZECIN I OKOLICE

Studentka szuka dyscypliny i klapsy - Szczecin i okolice

Klapsy, niegrzeczna, studentka

Studentka98
28.08.2019 11:37:29

Od: 2019-8-28
Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce na takie ogłoszenie, ale spróbować mogę.
Więc:
-Nie szukam seksu, proszę zapomnieć o swoich zachciankach bo ja ich spełniać nie będę.
-Nie szukam sponsoringu
-Zależy mi na dyskrecji i szacunku.
-Na pierwszych spotkaniach, zależy mi na zbudowaniu zaufaniu, więc proszę nie robić sobie złudzeń albo nadziei bo bez zaufania niczego nie dopuszczę.

Szukam osoby, najlepiej mężczyzny, wiek obojętny ale nie chcę zbyt starszego, nie chcę się czuć jakbym miała do czynienia z pedofilem.
Potrzebuję osoby pozytywnej, która będzie mnie wspierać i podnosić na duchu, i w momencie jak stracę motywację, rozleniwię się, zaniedbam się, będę miała złe oceny, bym potrzebowała wtedy by mnie delikatnie postawić do pionu, bez brutalności i z ze spokojem, z zrównoważonym nastawieniem, przełożył mnie przez kolano, wymierzając odpowiednie do sytuacji klapsy, na początku przez cieńkie majtki, z czasem na gołą pupę.
Studia mam w Szczecinie, więc mogę otworzyć się na województwa zachodniopomorskie, pomorskie i sąsiednie.
Jeśli zdecydujesz się do mnie napisać, opisz się w kliku zdaniach i opisz jak by wyglądała od Ciebie taka dyscyplina, oraz napisz jak wyglądała by od Ciebie taka kara za moje złe postępowanie.

Jeśli przeczytałeś to wszystko do końca, to bardzo dziękuję za poświęcony na to czas.
Jeśli czujesz że masz spokój ducha, pozytywne nastawienie i wystarczający autorytet by mnie okiełznać, może to Ciebie potrzebuję by nie przekroczyć granic rozsądku.

Anthrax
28.08.2019 13:22:20

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Naprawdę świetny post. Wielu piszących tu anonse może się od Ciebie uczyć jak pisać wyczerpująco i jasno, a do tego poprawną polszczyzną.
Duży szacunek do Ciebie Studentko wesoły
A przy okazji, studia to jakaś filologia, tak?

tylkospanking
28.08.2019 15:21:54

Lokalizacja: SZCZECIN

Od: 2018-5-1
Hej,
jestem ze Szczecina i mam doswiadczenie praktyczne w spanku - napisz do mnie, pozdrawiam

Studentka98
28.08.2019 16:01:57

Od: 2019-8-28
Dziękuję bardzo Anthrax.
Moje studia to powiedzmy filozofia opieki nad zwierzętami ale tak jak dostrzegleś, jest trochę filozofii u mnie.

Przy okazji tematu pisania jasno, na temat i z poprawną polszczyzną, proszę o czytanie ze zrozumieniem i odpisywać na temat do mojego ogłoszenia.
Chcę by ode mnie wymagano, to również wymagam i nie odpiszę nikomu, kto odpisał do mnie w nieodpowiedni sposób.
Jeśli chcecie kogoś dominować, karać, być autorytetem to trzeba to wykazać, nie można stawiać komuś zasad do przestrzegania jeśli sami ich nie przestrzegacie, jesteście wręcz śmieszni jeśli uważacie się za spankerów, masterów, dominujących, kiedy czyta się zdanie mieszanki 6-tka który nie do końca nauczył się pisać i nie rozumie co przeczytał, albo czyta powierzchownie i nie odpisuje nawet na 50% co jest podane.
Więc powodzenia drodzy mężczyźni, zacznijcie od siebie, przed tym jak zaczniecie wymagać, stawiać reguły innym i najgorzej karać kiedy sami zasługujecie by porządnie Wami wstrząsnąć i doprowadzić do pionu.
Pozdrawiam i bez odbioru.

Mentor
28.08.2019 16:09:44

Lokalizacja: Leiden Holandia /Poznań

Od: 2017-1-30
Witam wszystkich i zgadzam się świetny post. Nie chodzi tu jednak o spanking a sednem jest stworzenie relacji mentora, powiernika kogoś komu będziesz mogła zaufać kogoś kto wysłucha i pokaże Ci właściwą drogę, pochwali a i skarci jeśli na to zasłużysz..ktoś kto zapanuje nad twym życiem... byłem już w takiej relacji i wcale nie jest tak łatwa jak sie niektórym wydaje nie łatwo jest decydować za kogoś tak by kiedyś patrząc w lustro powiedzieć sobie zrobiłeś wszystko co najlepsze dla tej osoby . Pozdrawiam Studentka98 i jeśli masz ochotę to zapraszam jm_mg@wp.pl

tylkospanking
28.08.2019 16:53:03

Lokalizacja: SZCZECIN

Od: 2018-5-1
często zdarza się, że ktoś nie ma odwagi sie spotykac realnie i tworzy sobie różnego rodzaju absurdalne wymówki... ale czasem warto spróbowac np. od niezobowiazujacego spotkania na kawe lub spacer w miejscu publicznym... i dopiero jesli wtedy sie nie bedzie porozumienia (to widac po pierwszzej rozmoawie albo sie z kims gogadasz albo nie) warto szukac kogos innego, na pewno nie da sie tego ocenic po kilku zdaniach z netu... musi byc rozmowa w 4 oczy!

kovalsky666
25.11.2019 16:40:13

Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE

Od: 2019-11-25
Konkretny anons. Autorka wie czego szuka.