HOME » DOMINACJA TOALETOWA » CZY TO PRAWDA?

Czy to prawda?

14.06.2022 13:40:32

Witajcie.
Jestem nowy na tym forum, ale od dłuższego czasu je obserwuję. Mam pytanie do starych wyjadaczy tej strony- czy naprawdę udało Wam się z kimś spotkać po zamieszczeniu tutaj ogłoszenia? Na Piss np? Czy to tylko jakaś "desperacka" próba pokazania innym, że macie takie same fetysze? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź.

Aszli
14.06.2022 13:46:39

Od: 2021-6-22
Szukanie kobiety z podobnymi upodobaniami do moich graniczy z cudem. Najlepiej jakby była switch. Ale kto szuka nie błądzi czy jakoś tak:-)

14.06.2022 13:53:10

Od: 2022-6-14
Otóż to. Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy nie prościej jest pójść do jakiejś Pani, która się tym komercyjnie zajmuje. Tylko chyba ciężko odpowiednią Panią znaleźć dlatego moje pytanie jak wyżej.

JG
14.06.2022 14:36:06

Lokalizacja: Szczecin

Od: 2022-5-15
Mogę być przykładem ku pokrzepienia serc: co prawda nie tutaj, ale na podobnym portalu poznałam ulegającego mi mężczyznę. Przy czym myślę, że problem nie tkwi wyłącznie w niekorzystnych dla uległych proporcjach płci, ale również w podejściu do dominujących kobiet. Większość z nas nie lubi być pogotowiem seksualnym i poligonem dla eksperymentów erotycznych. Toteż "omówienie się na piss" może faktycznie graniczyć z cudem i lepiej w tym celu udać się do kobiety oczekującej opłaty za taką usługę.

14.06.2022 14:47:31

Od: 2022-6-14
Bardzo ładnie to ujęłaś, nie sądziłem, że takie ogłoszenie może być tak odbierane przez forumowiczów, ale to może być prawda. Jestem zawieszony w tym momencie, bo nie chcę być odebrany jako desperat chcący tu i teraz spełnić swoje fetysze. Nie chcę też machinalnego podejścia komercyjnej Pani. Stały układ byłby idealny, ze sponsoringiem nie ma problemu, ale ważne jest poważne podejście do tematu. Dzięki Ci za rozjaśnienie sprawy.

kruszyna
14.06.2022 23:47:15
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18

Taka komercyjna umowa jest obrazą dla kobiety typu Femdom, dla kobiety typu switch realizowanie samych praktyk w oderwaniu od całego kontekstu D/s jest możliwe, jak napisał Aszli. Komercja jest rozwiązaniem na taki ból. Natomiast pytanie brzmi, czy to pozostawi poczucie spełnienia, czy nienasycenia. Praca z fetyszem wymaga ciągłości na bazie komunikacji, więc szybkie akcje mogą bardziej zaszkodzić psychice niż zrealizować daną ekspresję ciała. Cóż, dla mnie realizacja praktyki „na zimo“ jest tym, czym jestem. Mogę mówić wyłącznie o braku naturalnej skrupulatności, rozwijającej się dzięki werbalnej komunikacji, do czego dziś ludzie tracą przyzwyczajenie i cierpliwość (drogą lenistwa intelektualnego). Nie zapominajmy, że granice ma każdy człowiek, nie tylko jawiący się jako „ulegli“.

Jeszcze odpowiedź na pytanie z punktu widzenia kobiety-switch, tak, bardzo wiele osób, co wręcz może budzić odrazę będących w relacjach opartych na samej dominacji.

Niewiazanasu
14.06.2022 23:54:01

Lokalizacja: Szczecin

Od: 2018-12-21
Odpowiadając na pytanie autora. Tak. Jak najbardziej realnie tu poznałam chociazby Pana swojego. Ale nie wiem jak się rzecz ma z konkretnymi potrzebami czy rzeczywiscie możliwe jest "umówienie się" na daną praktykę... Osobiście nie umówiłabym się na pojedynczą czynność taką jak piss czy chłosta. Powiązane to musi byc w moim przypadku z zaufaniem i czasem trwania znajomosci.
Istniejemy na ziemi ze swoimi potrzebami istnienia... zanurzeni w różnych środowiskach generujących nasze potrzeby...

kruszyna
15.06.2022 00:07:40
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18

Dam przykład w nawiązaniu do przedmówczyni. Tam gdzie w granicach potrzeb sub leży zaufanie, w moim np. go nie ma, spotkam się nie mając zaufania, ale w oparciu o zasady, np. bezpieczeństwa, które sama określam na bazie własnego doświadczenia z ludźmi, odpowiedzialności za siebie i innych w sferze tabu.

15.06.2022 06:52:01

Od: 2022-6-14
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Kruszyna świetnie rozpracowałaś moje podejście do tematu. Akcja typu- nasikam na ciebie, płać, wyjdź, jest właśnie tym czego nie chcę doświadczyć u komercyjnej niezaangażowanej Pani. Pozostaje żmudne szukanie odpowiedniej komercyjnej Kobiety na zasadzie prób i błędów a nie zaśmiecanie tego Forum kolejnym ogłoszeniem. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam.

HOME » DOMINACJA TOALETOWA » CZY TO PRAWDA?