HOME » OPINIE O DOMINACH » LADY CHANTAL Z BERLINA - SZUKAM KONTAKTU

Lady CHANTAL z Berlina - szukam kontaktu

27.08.2022 12:55:07

Witam, jestem tu nowy.
Czy ktoś z Was jak można skontaktować się z lady Chantal? To ta szczupła, bardzo wytatułowana i jak dla mnie jedna z najpiękniejszych Kobiet na świecie. Można w necie znaleźć filmiki z nią. Wygląda i zachowuje się tak jakby dominacja i torturowanie sprawiały jej na prawde dużą satysfakcję. Specjalnie do tej Pani chciałem pojechać do Berlina i oddać się jej w całości , już nawet napisałem do niej na mejla bo podała go na koniec jednego z filmików dg-chantal@gmx.net wysiliłem sie żeby napisać po niemiecku i wysłałem zdjęcie - tak jak kazała. Ale mejl nie przeszedł, nie wiem czy to przez tą końcówke w adresie ( wysyłałem z interi ) , ale znalazłem na jakimś niemieckim forum info że podobno wycofała się z branży. Dla mnie to była by wielka szkoda. jak ktos wie jak się skutecznie skontaktować z Panią Chantal to będę mega wdzięczny. Za wszelkie info o tej Pani też będę mega wdzięczny. Obawiam sie jednak że Jakiś bogaty facet zaproponował jej bardzo intratny związek i teraz dominuje tylko jego 24/7.
Z góry dziękuję

28.08.2022 19:45:53

Od: 2010-9-18

To rzeczywiście znalazłeś sobie wybrankę dla fetyszowego gustu, ale takich kobiet masz pełno, które są aktywne zawodowo, a nie są np. w ciąży, albo nie mają problemów z wymiarem sprawiedliwości.

03.09.2022 15:47:01

Od: 2022-8-27
Sugerujesz że Lady Chantal była w ciąży i miała zatarg z prawem ? Jeśli tak to jestem ciekawy dla czego ? Przegieła z BDSM i zrobiła komuś ostrą krzywdę? Widziałem film jak maltretuje bodajże niepełnosprawnego, i przyznam że było w tym trochę przesady.
Pozdrawiam.

03.09.2022 16:15:15

Od: 2010-9-18

Cóż, nie wiem, gdyby tak było z pewnością nikt nie podawałby do wiadomości pseudonimów, ani informował o prywatnym życiu, ochrona danych osobowych. Ogólnie napisałam, że możesz na tym rynku szukać podobnej dominy. W krajach, w których dominacja komercyjna jest usankcjonowana i służy do zarabiania pieniędzy jak każdy inny zawód, słyszy się o wypadkach przy pracy, wtedy panie muszą się wycofać, pamiętam, że historia z wiaderkiem jednej dominy zakończyła się tragicznie a druga z popularną sztuką wiązania także (one dużo przemieszczają się, więc nie powiem Ci z jakiego miasta), ale w tej profesji nie ma czegoś takiego jak profesjonalizm, jest tylko szczęście w nieszczęściu jak to się mówi.

03.09.2022 16:32:11

Od: 2022-8-27
Dziękuje za odpowiedź. Ciekawi mnie jednak historia L. Chantal - co teraz robi. Ale nikt nic nie wie. Szukałem nawet na niemieckich forach. Oglądając filmy z nią serio 3 razy uznałem że byłaby zdolna kogoś zakatować na śmierć gdyby była bezkarna. Mam ponad 40 lat i potrafie to poznać. A Ty skąd jesteś ? Bo ja z Katowic. Dzis się przedstawiłem na forum. Przeczytaj i zapraszam. Pozdrawiam. 🙂,

03.09.2022 17:12:37

Od: 2010-9-18

Dziękuję bardzo także za wiadomość prywatną, w wolnym czasie odpiszę na nią, bo nie mam w zwyczaju kilku zdań pisać. Jestem bliżej Austrii, więc Berlin jest mi bardziej odległy niż RP, a pochodzę z Lechji zwyczajnie, tu jest moje życie.

Może koronkowe szaleństwo coś zmieniło w biznesie tej Lady, ale one raczej nigdy z tego nie rezygnują. Jedna domina w wywiadzie na temat tabu w życiu społecznym opowiadała o swojej działalnosci, że w Krakowie skończyła studia psychologiczne, ale za nic nie wróci na stare śmieci, inne też nie chcą pracować zgodnie z wykształceniem, natomiast większość przyznaje otwarcie, że w życiu prywatnym nie ma i nie chce mieć nic wspólnego z „klimatem". Pasjonatkami okazują się starsze Panie, damy po 60 (ale może emerytura daje im ten spokój i zdrowy dystans).

pokrak
04.11.2022 17:22:05

Od: 2010-7-3
Witam,
Też szukałem informacji nt. Chantal, m.in. na niemieckich forach, ale wygląda na to, że nikt nic konkretnego nie wie odnośnie jej zniknięcia z branży około 3 lat temu, nawet osoby, które miały okazję się z nią spotkać. Po prostu strony z filmami z nią i jej koleżankami nagle stały się niedostępne, więc wygląda na zamknięcie biznesu z powodów prawnych czy innych tego nie wiadomo. Tak samo nagle zniknął jej profil na fetlife. Przeczytałem, że ona wraz z innymi dominami (dangerous-girls) tylko brała udział w projektach- nagraniach, a właścicielem była inna osoba, która miała prawa autorskie do tych nagrań i je sprzedawała.

Ze względu na wygląd była na pewno najbardziej charakterystyczna spośród dangerous-girls, chociaż reszta nie ustępowała jej w brutalności. Miała dużo "brudnych" nagrań ze scatem itp., które akurat mnie nie interesowały, ale też mocne cbt, jak np. tutaj: https://xfantazy.com/video/615db7603233640424655b31

Myślę, że nieco podobna i zdecydowanie brutalna jest Cybill Troy, a z jej strony internetowej wynika, że oferuje również sesje w Berlinie, więc może z nią spróbuj się umówić.

HOME » OPINIE O DOMINACH » LADY CHANTAL Z BERLINA - SZUKAM KONTAKTU